بازاریابی شبکه ای بیز

معرفی سایت های بازاریابی شبکه ای
چکیده این مطلب :
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • بدون دیدگاه
  • 259 بازدید

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین که به اختصار ©BIZ نامیده می شود، با هدف اعتلای فرهنگ بازاریابی شبکه ای در ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش و کوشش خود را در اجرای این امر مهم انجام خواهد داد. صنعت بازاریابی شبکه ای که بعد از گذشت بیش از یک دهه در کشور ما […]

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین که به اختصار ©BIZ نامیده می شود، با هدف اعتلای فرهنگ بازاریابی شبکه ای در ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش و کوشش خود را در اجرای این امر مهم انجام خواهد داد. صنعت بازاریابی شبکه ای که بعد از گذشت بیش از یک دهه در کشور ما بعد از بومی سازی توانست جایگاه قانونی خود را پیدا کند، اکنون به عنوان یکی از قدرتمند ترین روش های فروش در ایران شناخته می شود که می تواند در آینده ای نزدیک الگوی فروش بسیاری از شرکت ها گردد

پیام مدیر بازاریابی شبکه ای بیز

پیش از هر چیز علاقمندم به خاطر اینکه اولین گام را برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی با BIZ برداشته اید به شما تبریک بگویم. اطمینان داشته باشید که فرصت برای به دست آوردن آمال و آرزوها برای شما پایان ناپذیر است. من به شما اطمینان خاطر میدهم که BIZ شما را در تمام مراحل حمایت خواهد نمود.
همانگونه که می دانید، شرکت BIZبا سابقه درخشان یکسال گذشته خود نشان داد که یکی از موفقترین شرکتهای Network در ایران بوده و سعی خواهد نمود که با کمک مشاوران فروش و بازاریابان محترم همواره در جهت پیشرفت و تعالی قدم بردارد ما با برخورداری از تعداد بیشماری بازاریاب فعال که در یکسال گذشته به خانواده BIZ پیوستند جهت کسب رضایتمندی آنان محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را عرضه خواهیم نمود و همچنین فرصتی برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید با پیوستن به قوای فروش ما کسب و کار مستقلی برای خود راه اندازی کنید.
در آخر ضمن خوش آمد گویی به خاطر ورود به BIZ بی صبرانه درصدد دیدار و ساختن کسب و کاری پا برجا و باثبات با شما هستیم. در مسیر کسب اولین عنوان در برنامه موفقیت BIZ و دنبال کردن آرزوهای خود، برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد:  شبکه بادران گستران

دیدگاه خود را بنویسید

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

علی کشاورز همراه کسب و کارهای اینترنتی
به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز : 1 از 2 رای
این مطلب را به اشتراک بگذارید