گوگل آنالیتیک دوباره تحریم کرد

گوگل آنالیتیک دوباره تحریم کرد
چکیده این مطلب :
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • بدون دیدگاه
  • 400 بازدید

چند روز پیش خوشحال بودیم که گوگل آنالیتیک این ابزار حرفه ای رایگان برای مدیران سایت از تحریم خارج شده بود ولی گویا این قصه شب دراز دارد. از امروز صبح دوباره گویا تحریم شدیم، حالا این داستان از کجا آب میخوره ما که نفهمیدیم ولی

چند روز پیش خوشحال بودیم که گوگل آنالیتیک این ابزار حرفه ای رایگان برای مدیران سایت از تحریم خارج شده بود ولی گویا این قصه شب دراز دارد. از امروز صبح دوباره گویا تحریم شدیم، حالا این داستان از کجا آب میخوره ما که نفهمیدیم ولی از اونجایی که تو کار سیاست نیستم، در مورد این قضیه صحبتی نمیکنم. ولی نکته مهم تر این است که اطلاعیه‌ای از گوگل مخابره نشده و من هم مثل شما منتظر هستم تا دوباره این ابزار حرفه ای آنالیز سایت از تحریم خارج شود.

البته نکته مهمی این است که اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را ببنیم، خدا رو شکر باید بکنیم که سرویس جیمیل ، مترجم گوگل و مابقی سرویس های گوگل را داریم، خدا رو شکر ….

سرویس هایی که چند روز پیش توسط گوگل رفع تحریم شده بودند اما مجددا به روی ایران بسته شدند شامل گوگل آنالیتیک https://www.google.com/analytics ابزار آنالیز وب سایت، سایت اندروید http://developer.android.com به عنوان مرجعی برای برنامه نویسان و سایت  Developers.google.com به عنوان مرجع API ها و مستندات گوگل برای برنامه نویسان می باشد.

این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد:  وبینار برگزاری کمپین ایمیل مارکتینگ برای افزایش فروش

دیدگاه خود را بنویسید

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

علی کشاورز همراه کسب و کارهای اینترنتی
به این مطلب امتیاز دهید
این محصول را ارزیابی کنید
این مطلب را به اشتراک بگذارید