شرکت طراحی سایت گو وب سایت

معرفی شرکت های طراحی سایت
چکیده این مطلب :
  • ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • بدون دیدگاه
  • 113 بازدید

شرکت طراحی وب سایت اطلس وب یا  گو وب سایت ( gowebsite )  می تواند یکی از گزینه های مشاوره طراحی سایت من باشد. دلیل انتخاب این گزینه طراح های جذابی می باشد که در سال های ۹۴ – ۹۵ برای مشتریان به صورت اختصاصی طراحی کرده است. شرکت طراحی سایت گو وب سایت که […]

شرکت طراحی وب سایت اطلس وب یا  گو وب سایت ( gowebsite )  می تواند یکی از گزینه های مشاوره طراحی سایت من باشد. دلیل انتخاب این گزینه طراح های جذابی می باشد که در سال های ۹۴ – ۹۵ برای مشتریان به صورت اختصاصی طراحی کرده است. شرکت طراحی سایت گو وب سایت که تقریبا حدود اوایل اردیبهشت ۹۵ به توانست خود را به گزینه های اول جستجوهای گوگل برساند سرو صدای زیادی در حوزه طراحی وب سایت به پا کرد که یکی از معایب این شرکت خوب را می توان به بازاریابی ضعیف مشتری اشاره کرد.

در کل این شرکت با نمونه کارهای خوب و قیمت تقریبا مناسبی که دارد می تواند به عنوان یکی از گزینه های شما برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب با پشتیبانی خوب باشد.

 

معرفی شرکت طراحی وب سایت گو وب سایت از زبان خودش:

اطلس وب فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک و فروش هاست آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا اطلس وب بر آن شد تا در حوزه های مختلف از طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو و همچنین انیمیشن های تحت وب فعالیت خود را ادامه بدهد.

در حال حاضر شرکت با تعداد افرادی بالغ بر ۵۰ نفر به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود این شرکت را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند.

این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد:  شرکت طراحی سایت کاسپید

در شرکت اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از وب سایتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد وب سایت خود را منعقد نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

علی کشاورز همراه کسب و کارهای اینترنتی
به این مطلب امتیاز دهید
این محصول را ارزیابی کنید
این مطلب را به اشتراک بگذارید