مشاور دیجیتال مارکتینگ

مشاور دیجیتال مارکتینگ یا به زبان دیگر Digital Marketing Consultant یک نوع همراهی قدم به قدم است که به مشاوره کننده تمام تجربیات خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ ارائه خواهم داد.
برای شخص خود من خیلی پیش آمده بود که برای تغییر و تحول در خود و رسیدن به کسب و کار اینترنتی موفق در یک دوره آموزشی یا سمینار شرکت کرده بودم و بعد از مدتی دوباره به انجام عادت های قبلی برگشته و تغییر و تحولی را که مایل بودم با شرکت در آن دوره یا سمینار بدست می آوردم را، تجربه نکنم! مشاوره یک همراهی قدم به قدم است که تیم ما به عنوان ارائه خدمات وارد نمی شود، ولی تمام نکات لازم برای پیشرفت دیجیتال مارکتینگ به شما و یا تیم شما انتقال دانش خواهد شد.  ما به زمان نیاز داریم تا عادت جدید بطور ریشه ای جایگزین شود.حرفه مشاور دیجیتال مارکتینگ در طول سی سال گذشته در کل جهان، نشان داده که برای مراجعین نتایج مهم و مطلوبی به همراه داشته است.از زمانی که با مشاوره دیجتال مارکتینگ آشنا شدم، به این آگاهی رسیدم که دوستانی که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنند را به صورتی با آنها مشاوره کنم که به موفقیت لازم برسند.
با من همراه باشید

مشاور دیجیتال مارکتینگ
 • null

  بوم کسب و کار اینترنتی خود را طراحی کنید!

  بوم کسب و کار در حقیقت یک مدل تصویری و ترسیمی و یک از ابزارهای مدیریتی است که به افراد دارای کسب و کار اجازه می دهد مدل کسب و کارشان را خود توصیف، طراحی و حتی اختراع کرده و آن را به چالش بکشند و در آن چرخش ایجاد کنند. بوم کسب و کار جدولی نه بخشی است که بخش‌های مختلف یک محصول یا ایده شامل ارزش پیشنهادی، زیرساخت‌ها، مشتری‌ها و منابع درآمد را مشخص می‌ کند.

 • null

  وب سایتی مطابق با اصول بازاریابی نوین اینترنتی طراحی کنید

  توضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیرد

 • null

  وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه خواهیم کرد.

  بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را اصطلاحا سئو می گویند. در حقیقت سئو به مجموعه‌ای از تاکتیک‌ها و دستورالعمل‌ها گفته می‌شود که اگر به‌درستی انجام شوند باعث بهتر شدن جایگاه سایت در موتورهای جستجو، افزایش بازدید و افزایش ترافیک سایت می‌شود. در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت.

 • null

  برای وب سایت شما بازدیدکننده هدفمند ایجاد خواهیم کرد.

  کاربران بسیاری روزانه در اینترنت علاوه بر ایجاد سرگرمی به دنبال رفع نیازهای خود هستند و در آن به دنبال اطلاعات می‌گردند. اگر شما هم سایتی برای کسب و کار در اینترنت دارید حتما برایتان مهم است که چقدر از آن بازدید می‌شود و چقدر از آن درآمد دارید. برای اینکه بازدیدکننده سایت شما اقدام به خرید کند یک روند اصولی نیاز است که ما آن را برایتان انجام خواهیم داد.

 • null

  شبکه های اجتماعی شما را بهینه خواهیم کرد.

  بهینه‌سازی شبکه‌های اجتماعی (SMO) تکنیکی برای ارتقا یافتن محصولات و ایجاد برند بر روی کانال‌های مختلف اجتماعی است؛ به عبارت دیگر SMO فرایندی برای به حداکثر رساندن اطلاع رسانی از کالا، علامت تجاری یا رویداد با استفاده از کانال‌ها و جوامع شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغ عمومی است. به عبارت دیگر بهینه سازی در این شبکه ها یعنی جمع کردن طرفدار.

 • null

  اطلاعات بازدیدکنندگان را به روش های مختلف دریافت خواهیم کرد.

  روش های زیادی برای دریافت اطلاعات بازدیدکنندگان یک وب سایت وجود دارد. اما مهم این است بدانید که کدام روش را در کجا باید استفاده کنید که بازدیدکننده راحت تر اطلاعاتش را در اختیار وب سایت شما قرار دهد. ما به این دانش تسلط کامل داریم و اطلاعات بازدیدکنندگان وب ساییتان را به روش های مختلف دریافت خواهیم کرد.

 • null

  فروش و برند سازی را به صورت حرفه ای انجام خواهیم داد.

  توضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیردتوضیحاتی که در این قسمت قرار میگیرد

 • null

  مشتریان را به مشتری های وفادار تبدیل خواهیم کرد.

  برای اینکه وقتی بازدیدکننده ای که از وب سایت شما خرید کرده است به یکی از مشتریان وفادار و همیشگی شما تبدیل شود نیاز به نقشه ای از پیش طراحی شده به همراه برنامه ریزی دقیق و عملکرد مناسب دارید. اگر پلن خاصی برای وب سایتتان ندارید و یا به هر دلیلی زمان برنامه ریزی و عمل به آن را ندارید ما به سادگی برای شما این کار را انجام خواهیم داد.

علی کشاورز، مدرس دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه خود را بنویسید

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است