مدیران باهوش تجربه دیگران را تجربه نمی کنند، بلکه از مشاوره به جای تجربه کردن استفاده می کنند. من علی کشاورز هستم که بالای 20,000 نفرساعت به کسب و کارهای اینترنتی مشاوره دادم، که مجهز به یک وب سایت با اصول بازاریابی ، بهینه سازی ، ایمیل مارکتینگ و شبکه های اجتماعی شوند.

مشاور دیجیتال مارکتینگ (digital marketing)  در عصر نوین یکی از راه کارهای مدیران باهوش می باشد. به دلیل اینکه مهمترین عامل موفقیت در دیجتیال مارکتینگ تاثیر بیشتر و نمایش آمار هر کمپین تبلیغاتی آنلاین می باشد.

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) در اصل استفاده از رسانه های جدید در دنیای اینترنت می باشد که در واقع می توان گفت به تمام فعالیتهایی که به منظور تبلیغ محصول، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتری در بستر اینترنت صورت میگیرد دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.

اگر بخواهیم دیجیتال مارکتینگ را با بازاریابی سنتی مقایسه کنیم، در واقع برخلاف بازاریابی سنتی، در دیجیتال مارکتینگ مشتریان بیشترین اهمیت را دارند به همین منظور شرکت ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند  وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی سعی در تحلیل رفتار مشتری می کنند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند تا در نتیجه بتوانند بهترین بازخورد را دریافت نمایند.

بازاریابی با شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای سریع و تقریبا ارزان، با توجه به سایر ابزارها می باشد. در حال حاضر شرکت ها و کسب و کارهایی وجود دارند که تنها بر پایه شبکه های اجتماعی راه اندازی شده اند، ولی نکته مهم اینجاست برای موفقیت باید به تمام ابزارها مجهز باشید.

بازاریابی با ابزارهای ارسال ایمیل

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهایی است که از نظر امکانات و هزینه برای هر کسب و کاری مناسب است. این ابزار یکی از تفاوت هایی که با سایر ابزارهای اطلاع رسانی مثل شبکه های اجتماعی دارد،این است که دیتابیس شما همیشه برای شما می باشد.

بازاریابی محتوا یا کانت مارکتینگ

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند

بازاریابی درونگرا یا جاذبه ای

بازاریابی درونگرا و روش های مختلف مرتبط با آن، بر این اساس بنا شده اند که به جای اینکه فروشنده به دنبال مشتری باشد، مشتری به فروشنده مراجعه نماید و از طریق روش های مختلف مانند سئو، بازاریابی محتوا و… وب سایت شما بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب کند.

بازاریابی چریکی

استفاده از روش های خلاقانه جهت معرفی محصول به مشتری، به گونه ای که توجه او را جلب کند و باعث شود که مشتریان در مورد برند شما صحبت کنند را بازاریابی چریکی می گویند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله بازاریابی چریکی چیست را مطالعه نمایید.

بازاریابی ویروسی

. استفاده از بازاریابی ویروسی و تولید رسانه های اجتماعی به گونه ای که باعث شود افراد مختلف جامعه بیشتر در مورد آن صحبت کنند و رسانه های اجتماعی شما را به اشتراک بگذارند در حال گسترش است و جز روش های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.

مشاور دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت کسب و کار اینترنتی خود باید مراحل زیر اجرا کنید:

 • بوم کسب و کار اینترنتی خود را طراحی کنید
 • وب سایتی مطابق با اصول بازاریابی نوین اینترنتی طراحی کنید
 • وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید
 • ز برای وب سایت خود بازدیدکننده مناسب ایجاد کنید
 • بازدید کننده را به خریدار تبدیل کنید
 • شبکه های اجتماعی خود را اصولی پیاده سازی کنید
 • اطلاعات بازدید کنندگان را از طریق ایمیل مارکتینگ دریافت کنید
 • با توجه به ایمیل های دریافت شده برندینگ خود را تقویت کنید
 • با توجه به تقویت برندینگ خود فروش خود را افزایش دهید
 • تمام بازدید کنندگان خود را تجزیه و تحلیل کنید
 • با توجه به تبلیغات مختلف اینترنتی گل تعریف کنید
 • از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید و این تبلیغات را بهینه کنید
 • از لینک سازی های داخلی و خارجی استفاده کنید
 • از تبلیغات های ویرویسی یا وایرال استفاده کنید
 • و …

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید لطفا، حتما از فرم روبه رو اطلاعات خود را وارد کنید تا کمتر از 24 ساعت بعد از بررسی های لازم پاسخگوی شما باشم.

تهران ، میدان توحید ، بن بست توحید ، پلاک 20

2166563142+

989122495701+

info@alikeshavarz.com

 • 8 + 47 =

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید