بازاریابی اینترنتی در اوج سادگی، باید درک شود که به چه صورت با کمترین هزینه، بیشترین بازدهی لازم را دریافت کنید. ابزارهای بازاریابی اینترنتی مثل وب سایت، ایمیل مارکتینگ، سئو ، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایل هر کدام به تنهایی می تواند باعث موفقیت های لحظه ای شما شود و شاید هم بتواند کمکی به رشد کسب و کار شما داشته باشد ولی نکته مهم اینجاست که شما با کمک گرفتن از تمام این ابزارها به همراه یک مشاور بازاریابی اینترنتی به صورت زنجیره وار می توانید کسب و کار خود را با سوخت اتم پیش ببرید به شرط اینکه از این ابزارها به نحوه احسن استفاده کنید.

عکس علی کشاورز در همایش موسامارکتینگ
عکس علی کشاورز در همایش موسامارکتینگ

دو راه پیش روی شماست:

1- تجربه کردن بازاریابی اینترنتی:

یکی از روش هایی که معمولا مدیران کسب و کار دانسته یا ندانسته مسیر کسب و کار خود را به آن سمت هدایت می کنند، تجربه مستقم ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد. که یک امر طبیعی است که با تست و خطا هزینه های تلف شده ی بیشتری را پرداخت کنند.

2- مشاوره گرفتن بازاریابی اینترنتی:

روش اصولی و درستی که در تمام مراحل زندگی باید مخصوصا یک کسب و کار نوپا باید انجام داد این است که با کسی که تجربه ی این کار را دارد مشورت شود. که به چه صورت هزینه های بازاریابی اینترنتی را هدفمند تر کنیم. این کاری است که من تا تمام عشق و علاقه حاضر هستم با شما همراه گرامی تجربیات خودم را به اشتراک بگذارم.

چرا علی کشاورز، برای مشاور بازاریابی اینترنتی شما مناسب است؟

من از سال 1385 کار طراحی وب سایت را با روش های مختلف شروع کردم و همیشه به دنبال موفقیت سایت های طراحی شده بودم، به همین دلیل با مطالعه و یادگیری از منابع مختلف و اجرای مستقیم در پروژه های وب سایت های گوناگون تجربه لازم را برای همکاری با دوستان به دست آورده ام.البته همیشه در حال آموزش دیدن و آموزش دادن می باشم که این دلیل دومی است که سعی کردم همیشه در این صنعت پرسرعت به روز باشم.

مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی

لوگوی برخی از دوستانی که تا به امروز افتخار همکاری با آنها را در زمینه بازاریابی اینترنتی داشتم.