ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای

ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای

لطفا اگر این پست برای شما جالب بود این پست را انتشار بدهید.

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در email

در این مقاله میخواهیم درباره ی ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای صحبت کنیم : اولین گام برای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و موفقیت در این شبکه اجتماعی فعالیت به صورت اصولی و حرفه ای است. در ادامه به شما  ایده هایی برای فعالیت بهتر و برقراری ارتباط بیشتر و موثر با فالوورها در پست‌های اینستاگرامی را ارائه می‌دهیم. مدیریت اینستاگرام شما پیچیدگی های زیادی دارد این پیچیدگی ها تخصص ماست

۱. هشتگ های شناخته شده: از هشتگ‌های شناخته شده برای افزایش فالوورهایتان استفاده کنید. : #FF (Follow Friday)، #instafollow، # l4l (Like for like)، #tagforlikes و #followback.

2. لایک تصادفی: صدها عکس را به صورت تصادفی از میان مخاطبان مورد نظرتان لایک کنید. نیل پاتل از این استراتژی استفاده کرد و متوجه شد که به ازای هر ۱۰۰ عدد لایک تصاویر به صورت رندم، ۶.۱ به فالورهایش اضافه می‌شود.

۳. برگزاری مسابقه: برگزاری مسابقه در اینستاگرام. یکی از ساده ترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام است. تصویری را پیج اینستاگرامتان منتشر کنید و سپس در تبلیغات خود از مردم بخواهید تا وارد صفحه اینستاگرامتان بشوند و کاری انجام دهند (مثلا جواب را به عنوان کامنت ثبت کنند یا لیست برندگان را ببینند)

۴. معرفی در دیگر شبکه های اجتماعی: حساب اینستاگرامی خودتان را به حساب های دیگرتان در اینستا و پروفایل تان در دیگر شبکه‌های اجتماعی ارتباط بدهید. به مخاطبان خود بگویید که وقتی شما را فالو می‌کنند چه چیزی در انتظارشان است. (به عنوان مثال، عکس های پشت صحنه، خبرهای لو رفته، کارت‌های تخفیف و غیره)

۵. لایک کردن و کامنت گذاشتن: عکس های دیگر کاربران را لایک کنید و نظر بدهید. این طبیعی ترین راه برای افزایش فالوورهای شما است.

۶. هشتگ های محبوب: از هشتگ های محبوب استفاده کنید تا تصاویر شما در جستجو پیدا شوند. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از #love، #instagood، #tbt و #photooftheday.

7. ساعت پست گذاشتن: بهترین زمان برای انتشار پست ها را باید کاملا منطبق با نوع مخاطب کسب و کار خود مشخص کنید. باید ببینید رفتار روزانه کاربران شما چگونه است (برای مثلا کارمندان صبح تا عصر سر کار هستند) و ساعاتی را مدنظر بگیرید که وی بیشتر وقت آزاد و میزان استفاده از اینستاگرام را دارد. اما اگر بخواهیم نسخه ای کلی بپیچیم به ترتیب می توان بازه های زمانی ۱۷ تا ۱۹، ۲۱ الی ۱ بامداد و ۷ تا ۹ صبح را پربازده ترین زمان ها دانست. (در آینده مقالاتی در تحلیل کامل این موضوع خواهیم نوشت. همواره با آموزشگاه ایران سوشال همراه باشید…)

۸. فالو براساس هشتگ: به دنبال کسانی که از هشتگهای محبوبی مانند #followme و #likeforlike استفاده می کنند، باشید و آنها را پیدا کنید. شاید آنها هم دنبال شما می گردند!

۹. کم اما باکیفیت: برای افزایش فالوور اینستاگرام همواره به یاد داشته باشید که کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد. حساب کاربری خودتان را ویرایش کنید و تنها بهترین تصاویر را در صفحه نگهدارید. هیچ کس صفحه‌ای با هزاران عکس درهم و بی کیفیت از غذا یا سایر عکس های تصادفی را دنبال نمی کند.(ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای )

۱۰. استفاده از فیلتر: از فیلتر Mayfair استفاده کنید. با توجه به گزارش Fortune 500 Track Maven، این تنها فیلتر مناسب برای بازاریابی است.

۱۱. بیوگرافی خوب: اطمینان حاصل کنید که بیوگرافی خود را کامل وارد کرده‌اید. کلمات کلیدی مرتبط و هشتگها و لینک به سایت را وارد کنید. از همه مهمتر دقت کنید شعارگونه نباشد. این خیلی مهم است که وقتی کسی پروفایل شما را می‌خواند تشویق بشود شما را دنبال کند.

۱۲. پرسیدن سوال: در ذیل تصاویر از نوشته استفاده کنید و سوال بپرسید. این روشی عالی برای افزایش تعامل است.

۱۳. جمعه ها را دریابید: روزهای جمعه هم پست بفرستید. جمعه ها تعداد پست‌های کمتری عموما ارسال می‌شود و وقتی شما در این روز پست به اشتراک می‌گذارید، بیشتر به چشم می آید.

۱۴. ثابت قدم باشید: متوجه باشید چرا پست می گذارید و برای چه کسی پست می‌گذارید. همواره بدانید که چگونه از این پلتفرم استفاده می‌کنید و در این صورت تعداد فالوورهای شما به صورت طبیعی افزایش می‌یابد.

۱۵. خواستن از مخاطبان: در نوشته‌های تصاویر از مخاطب چیزی بخواهید. از فالوورهای خودتان بخواهید کاری برای شما انجام بدهند. (مثلا می ‌توانید از آنها بخواهید نظرات خودشان را به شما اطلاع بدهند.)

۱۶. تاثیر تعداد پست ها: اگر فقط گهگاهی پست به اشتراک می‌گذارید نگران نباشید. گاهی برخی کسب و کارها با اینکه تعداد پست‌های زیادی در روز منتشر می‌کنند، ولی تعامل کمی با کاربر دارند. تحقیقات اتحادیه متریک نشان می‌دهد که هیچ ارتباطی بین تعداد تصاویر ارسال شده با تعامل بیشتر وجود ندارد… (حداقل برای تعداد تصاویر کمتر نکته‌ای منفی در کار نیست)

۱۷. کاربران پیشنهادی: کاربرانی که اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد را دنبال کنید. به تنظیمات بروید و روی نماد چرخ دنده در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. روی «یافتن و دعوت از دوستان» و سپس «کاربران پیشنهادی» گزینه را انتخاب کنید. این مورد یکی از راه های ساده افزایش فالوور اینستاگرام است، آن را جدی بگیرید.

۱۸. پیدا کردن پست های جذاب: از olapic استفاده کنید تا به شما کمک کند ببینید کدام نوع عکس ها جذابیت بیشتری دارد. سپس تصاویر بیشتری از همان نوع ارسال کنید.

۱۹. موقعیت جغرافیایی را دریابید: از برچسب گذاری موقعیت جغرافیایی استفاده کنید. به ویژه اگر کسب و کار شما، محلی است حتما برچسب گذاری موقعیت مکانی را اضافه کنید. هنگامی که عکسهای خود را به صورت موقعیت مکانی تنظیم می کنید، افرادی که در همان منطقه هستند می‌توانند تصاویر شما را در صفحه موقعیت مکانی مشاهده کنند. این کار راهکاری عالی برای جلب توجه کاربران محلی است.

۲۰. به زودی: از عبارت به زودی، برای برنامه ریزی و انتشار پست های بعدی در اینستاگرام خود استفاده کنید. ارسال به طور مداوم، کلید افزایش تعداد فالوورهای شما در طول زمان است.

۲۱. متمرکز کار کنید: واقعا درگیر کار شوید. تمام راهنمایی ها، ترفندها و استراتژی های در رابطه با این موضوع در جهان، نمی توانند به اندازه درگیر شدن جدی شما در کار و رقابت مهم باشند. در مورد لایک کردن عکس ها و کامنت گذاشتن جدا قصد کنید که این کار را انجام دهید. به طور منظم افراد جدیدی را فالو کرده تا با پاسخ به نظرات و سوالات با آنها ارتباط برقرار کنید.

ابزار کاربردی اینستاگرام برای تقویت کسب و کارها

۲۲. عکس ترکیبی بزنید: از ترکیب چندین عکس و طراحی کلاژ برای تعامل بیشتر کمک بگیرید. از ابزاری مانند PicFrame برای ترکیب تا ۹ عکس یا فیلم استفاده کنید.

۲۳.mention بگیرید: از فردی تاثیر گذار بخواهید در پست هایش شما را تگ یا mention کند. اگر کاربر با نفوذی را در اینستاگرام می‌شناسید که محصولات شما را استفاده می‌کند می‌توانید از وی بخواهید شما را mention کند. این کار نتیجه می دهید و منجر به افزایش فالوور اینستاگرام تان خواهد شد.

۲۴. فیلترها: از فیلتر کردن استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که تصاویر بدون فیلتر ایجاد تعامل نمی کنند.

۲۵. تاثیر رنگ آبی: عکس هایی از چیزهایی که آبی هستند، پست کنید. تحقیقات نشان داده است که این تصاویر ۲۴ درصد بیشتر از عکس های نارنجی یا قرمز تاثیرگذار هستند.

۲۶. پست در اواسط هفته: روزهای سه شنبه پست به اشتراک بگذارید: عکس های ارسال شده در اواسط هفته تعامل نسبتا بیشتری نسبت به سایر روزهای هفته ایجاد می ‌کنند.

۲۷. بخواهید نظر بدهند: از کلمه “نظر” در نوشتارهای خود استفاده کنید. برخی تحقیقات نشان می دهد که استفاده از این کلمه به طور قابل توجهی تاثیرگذار است.

۲۸. تاثیر چهره: از چهره در عکس ها استفاده کنید. دن زارلا متوجه شد که تصاویر حاوی چهره ۳۵٪ بیشتر از سایر تصاویر توجه کاربر را جلب کرده بود.

۲۹. تگ کردن افراد: در صورت مربوط بودن، افراد را به عکس های خود تگ کنید. این کار تضمین می کند که این عکس ها در فید های کاربر نمایش داده می شود و احتمال بیشتری وجود دارد که به اشتراک گذاشته شود.

۳۰. عکس های پرنور: نور بیشتر در تصاویر بهتر است: عکس هایی که نور آن ۶۵-۸۵٪ است، ۲۴٪ بیشتر از تصاویر با نور ۴۵٪ بازدید می‌خورد.

۳۱. هشتگ برندتان: از یک هشتگ مشخص برای برند خود استفاده کنید. عکس ها را با هشتگ برند خود ارسال کنید و فالوورهای خود را تشویق کنید تا از آن استفاده کنند. این کار طرفداران شما را تشویق می کند تا با نام تجاری شما ارتباط برقرار کنند و در عین حال بازدید صفحه شما را افزایش پیدا می‌کند. با مشاهده فعالیت شرکت های بزرگ خواهید دید که چقدر از این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند و نتیجه هم می گیرند!

۳۲. پست میهمان: از یک مهمان دعوت کنید تا در حساب کاربری شما پست بگذارد. اگر بتوانید با یک فرد با نفوذ در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید، می‌توانید از وی بخواهید تا به صورت مهمان در صفحه شما پست بگذارد. این استراتژی مطمئنی برای ایجاد تعامل بیشتر شما با مخاطبان و افزایش تعداد فالوورهای شما خواهد شد.

۳۳. اشتراک گذاری تصاویر دیگران: تصاویر ارسال شده توسط کاربران را به اشتراک بگذارید، مخصوصا مواردی که در آنها محصول شما نمایش داده شده است. این کار دیگران را تشویق می‌کند تا تصاویر محصولات شما را نیز به اشتراک بگذارند.

۳۴. پشت صحنه کسب و کارتان: عکس های پشت صحنه را به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاشتن این تصاویر نشان می دهد افراد واقعی در پشت این برند حضور دارند.ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای

۳۵. تبلیغ در ایمیل: تبلیغ حساب کاربری اینستاگرام خود را به افرادی که در ایمیل شما هستند، بفرستید. به صورت دوره ای تصویری در قالب خبرنامه به اشتراک بگذارید و آن را به حساب کاربری اینستاگرام خودتان پیوند دهید. این روش یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام بیرون از فضای نرم افزار است.

۳۶. نام کاربری شما: در نام کاربری پیج شخصی خود مشخصاتی در مورد کسب و کارتان اضافه کنید: نشان تجاری، لوگو و برگه اطلاعات محصول و …

۳۷. دوستان فیس بوکی: در اینستاگرام تمام دوستان فیس بوک خود را دنبال کنید. بسیاری از آنها هم شما را فالو خواهند کرد. برای انجام این کار، به سادگی به تنظیمات اینستاگرام وارد شوید و روی نماد ۳ نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. “یافتن دوستان” را انتخاب کنید و سپس “یافتن دوستان در فیس بوک” را انتخاب کنید. ترفندهایی برای افزایش فالوور با فعالیت حرفه ای

۳۸. قالب عکس ها: برای عکس‌ها لبه و ساختار در نظر بگیرید. تصاویر با لبه های مشخص ۱۲۵٪ بیشتر از بقیه تصاویر لایک دریافت می ‌کنند.

۳۹. داستان بگویید: برای افزایش فالوور اینستاگرام یک راه جالب تعریف داستان برای فالوورهاست. روی عکس نوشته به کار ببرید تا بتوانید یک داستان جذاب را تعریف کنید. داستان گویی به تعامل بیشتر و ارتباط عاطفی شما با فالوورها کمک می کند. بهتره است داستان با عکس خودتان همراه باشد.

۴۰. تگ کردن افراد معروف: اگر در رویدادی حضور داشته اید و عکس گرفته اید، برای افزایش بازدیدها، اینستاگرامرهای معروف را تگ کنید و تصویر را به اشتراک بگذارید.

۴۱. تحلیل رشد: از Iconosquare (قبلا Statigram نام داشت) برای بررسی میزان رشد حساب کاربری خود استفاده کنید. بدین وسیله می‌توانید متوجه شوید که مخاطبان تان از چه تصاویری بیشتر استقبال می‌کنند و همان تصویر را به اشتراک بگذارید.

۴۲. ویرایش عکس: برای ویرایش عکس‌ها از قاب و افکت استفاده کنید. عکس‌ها را با ابزارهای ویرایش مانند Aviary جذاب تر کنید.

۴۳. با برنامه ریزی پیش بروید: ابتدا برنامه ریزی کنید و سپس همه چیز را آماده کنید و در نهایت عمل کنید. همانند همه حوزه‌های زندگی، عمیق بودن، شانس موفقیت شما را بیشتر می‌کند. به تهیه برنامه ای برای چگونگی فعالیت کردن در اینستاگرام بپردازید. سپس برنامه ای برای نگه داشتن خود در وضعیتی مناسب تهیه کنید.

۴۴. تاثیر کلمه لایک: در نوشتارهای خود از کلمه لایک استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از کلمه لایک باعث می‌شود ۸۹ درصد تعداد لایک ها بیشتر شود.

۴۵. جملات ارزشمند: تصاویری حاوی جملات ارزشمند به اشتراک بگذارید. نقل قول بزرگان در شبکه‌های بسیار متداول هستند. با استفاده از ابزاری مانند Canva، تصاویری با جملات ارزشمند که انگیزشی، الهام بخش یا طنز باشند پست کنید.

۴۶. مخاطبین: لیست مخاطبین خود را به حساب کاربری‌تان اضافه کنید. روی علامت ۳ نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس روی «یافتن دوستان» ضربه بزنید و لیست مخاطبین ایمیل را انتخاب کنید. این راه در عین سادگی معمولا برای افزایش فالوور اینستاگرام جواب می دهد.

۴۷. تعامل با دیگر صفحات: با افراد با نفوذ در اینستاگرام شبکه شوید. هشتگهای مرتبط با کسب و کار خود را جستجو کنید و سراغ صفحات با تعداد فالوور بالا بروید و با آنها تعامل کنید. نظراتی متفکرانه روی پست‌ها بگذارید و روابط خود را توسعه دهید. این رویکرد منجر به افزایش تعداد فالوورها می شود.

۴۸. تجزیه تحلیل پست ها: از ابزاری مانند Crowdfire استفاده کنید تا بتوانید به تجزیه و تحلیل تاثیر پست های خود در اینستاگرام بپردازید.

۴۹. همکاری با کاربران: با سایر کاربران اینستاگرام همکاری نزدیکی داشته باشید. کاربرانی را پیدا کنید که تعداد فالوورهای مشابه شما داشته باشند و ترتیبی در نظر بگیرید که با منشن کردن، بتوانید برای یکدیگر فالوور جدید ایجاد کنید.

۵۰. هشتگ جدید بسازید: انجمنی تشکیل دهید و هشتگ خاص و جدید بسازید. این گروه جدید می‌تواند چالش یا مسابقه‌ای را دنبال کند و شما با هشتگ خاص و منحصر به فرد خود می‌توانید آن را ایجاد کنید.

از جدیدترین مقالات ما با خبر شوید.

من هم مثل شما از ایمیل های هرزنامه خوشم نمیاد، خیالتون راحت فقط ایمیل های مرتبط برای شما ارسال خواهد شد

مطالب مرتبط

منتظر دیدگاه های مثبتتون هستم :-)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیف پول مای اتر ولت
کیف پول
فاطمه صدیقی

کیف پول مای اتر ولت

کیف پول مای اتر ولت – MyEtherWallet که به اختصار MEW گفته می شود، یک رابط رایگان و سمت مشتری

ارز های دیجیتال
کیمیا رسولی

توصیه های بزرگان صنعت ارزهای دیجیتال

در این مقاله میخواهیم درباره ی  توصیه های بزرگان صنعت ارزهای دیجیتال  صحبت کنیم: برنامه «Crypto Titans»، نام مجموعه­ مصاحبه‌­هایی است

ارز های دیجیتال
علی کشاورز

توضیح ارز دیجیتال به زبان ساده

توضیح ارز دیجیتال به زبان ساده : شاید شما هم واژه «ارز دیجیتال» را در رسانه‌ها یا شبکه‌های اجتماعی شنیده

دسته‌بندی نشده
کیمیا رسولی

آرشیو کردن پست در اینستاگرام

در این مطلب قصد داریم در مورد آرشیو کردن پست در اینستاگرام صحبت کنیم : اینستاگرام از محبوب ترین شبکه