منو
  • 340 70 440 021
منو
منو
منو

یکی از قوانین کاری من اینه که مشتری باید راضی باشه در غیر اینصورت باید پولش رو پس بگیره!

سرمایه گذاری در تبلیغات گوگل ادوردز

1,000,000 تومان

دسته‌بندی

سرمایه گذاری در سایت

زمانی شما ثروتمند خواهید شد، که پول جای شما کار کند!

داستان این سرمایه گذاری چیه؟

خیلی ساده بخوام توضیح بدم، فروش محصولات آموزشی سود بالایی داره و ما میخوایم شما رو تو این سود شریک کنیم.

شما به چند روش می تونید تو سایت سرمایه گذاری کنید که در این صفحه کامل توضیح خواهیم داد که روش های سرمایه گذاری به چه صورت خواهد بود.

جا داره قبل از اینکه بریم و توضیحات کامل تر درباره سرمایه گذاری رو سایت علی کشاورز رو توضیح بدم شما رو به یه جمله ثروتمندی مهمان کنم:

«هرگز روی یک منبع درآمد اتکا نکنید، سرمایه‌گذاری انجام دهید تا منبع دیگری ایجاد کنید.» لذا شاید بتوان به تعبیری سرمایه ­گذاری را ایجاد منابع مالی جدید دانست.​

«هرگز روی یک منبع درآمد اتکا نکنید، سرمایه‌گذاری انجام دهید تا منبع دیگری ایجاد کنید.» لذا شاید بتوان به تعبیری سرمایه ­گذاری را ایجاد منابع مالی جدید دانست.​

سریع ترین روش تبلیغات موثر

سرمایه گذاری در تبلیغات گوگل ادوردز

با مبلغی که شما در این پلن سرمایه گذاری می کنید، ما محصولات و خدمات سایت علی کشاورز را در پلتفرم گوگل ادوردز تبلیغات می کنیم. این کار باعث افزایش درآمد سایت خواهد شد و به شما  ۱۰% ماهانه سود پرداخت خواهیم کرد. این نوع سرمایه گذاری مضاربه نامیده می شود و کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

تبلیغات گوگل ادورز

انواع روش های سرمایه­ گذاری در راستای کسب “بازدهی” انجام می­‌شود، ریسک نیز بخش جدایی­ ناپذیر بازدهی است، بدین معنا که کسب بازدهی­‌های بالاتر به واسطه پذیرش ریسک­‌های بیشتر اتفاق می­‌افتد و این موضوع مهم­ترین فاکتور تفاوت بین فرصت­‌های سرمایه­ گذاری است، گرچه فاکتورهای مهم دیگری نیز همچون افق سرمایه­ گذاری، حجم سرمایه ­گذاری، میزان نقد شوندگی (به معنی سهولت در تبدیل به نقد شدن) و… از سایر عوامل موثر در سرمایه­ گذاری هستند

یک پیشنهاد ویژه برای اینکه پول برای شما کار کند، نه شما برای پول!!

مزایای سرمایه گذاری در تبلیغات گوگل

۰۱.

بازگشت اصل سرمایه

مبلغ سرمایه گذاری در تبلیغات گوگل قابل بازگشت می باشد، به این صورت که زمانی که سرمایه گذار درخواست برگشت پول را داشته باشد به مدت ۷۲ ساعت مبلغ واریزی به حساب سرمایه گذار برگشت داده خواهد شد. به زبان دیگر قرار داد سرمایه گذاری فسخ خواهد شد.

۰۲.

پرداخت سود ماهانه

مبلغ سود ۱۰% ماهانه می باشد. داخل پنل کاربری، سرمایه گذار هر ۲۴ ساعت یک بار توانایی درخواست سود تا زمان درخواست شده را دارد. برای این کار داخل پنل کاربری قسمت درخواست تسویه حساب مبلغ مورد نظر، پس از تایید کارشناس تا ۷۲ ساعت به حساب سرمایه گذاری واریز شود.

۰۳.

سرمایه گذاری نامحدود

شروع مبلغ سرمایه گذاری تبلیغات کلیکی گوگل یک میلیون تومان می باشد. این امکان برای سرمایه گذار وجود دارد که مبلغ سرمایه گذاری را با ضریب یک میلیون تومان افزایش دهد و پس از پرداخت آنلاین به صورت اتوماتیک داخل پنل سرمایه گذار قابل مشاهده می باشد.

5/5