مشاور بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ در اوج سادگی، باید درک شود که به چه صورت با کمترین هزینه، بیشترین بازدهی لازم را دریافت کنید. ابزارهای بازاریابی اینترنتی مثل وب سایت، ایمیل مارکتینگ، سئو ، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایل در کنار آموزش فروش هر کدام به تنهایی می تواند باعث موفقیت های لحظه ای شما شود و شاید هم بتواند کمکی به رشد کسب و کار شما داشته باشد ولی نکته مهم اینجاست که شما با کمک گرفتن از تمام این ابزارها به همراه یک مشاور بازاریابی اینترنتی یا به عبارت دیگر مشاور دیجیتال مارکتینگ به صورت زنجیره وار می توانید کسب و کار خود را با سوخت اتم پیش ببرید به شرط اینکه از این ابزارها به نحوه احسن استفاده کنید.

دو راه پیش روی شماست:

۱- تجربه کردن بازاریابی اینترنتی

یکی از روش هایی که معمولا مدیران کسب و کار دانسته یا ندانسته مسیر کسب و کار خود را به آن سمت هدایت می کنند، تجربه مستقیم ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد. این یک امر طبیعی است که با تست و خطا هزینه های تلف شده بیشتری را پرداخت کنند.

۲- مشاوره گرفتن بازاریابی اینترنتی

روش اصولی و درستی که در تمام مراحل زندگی باید مخصوصا یک کسب و کار نوپا باید انجام داد این است که با کسی که تجربه ی این کار را دارد مشورت شود. که به چه صورت هزینه های بازاریابی اینترنتی را هدفمند تر کنیم. این کاری است که من تا تمام عشق و علاقه حاضر هستم با شما همراه گرامی تجربیات خودم را به اشتراک بگذارم.

چرا علی کشاورز، برای مشاور بازاریابی اینترنتی شما مناسب است؟

چرا علی کشاورز، برای مشاور بازاریابی اینترنتی شما مناسب است؟

من از سال ۱۳۸۵ تاکنون کار طراحی وب سایت را با روش های مختلف شروع کردم و همیشه به دنبال موفقیت سایت های طراحی شده بودم، به همین دلیل با مطالعه و یادگیری از منابع مختلف و اجرای مستقیم در پروژه های وب سایت های گوناگون تجربه لازم را برای همکاری با دوستان به دست آورده ام. البته از گذشته تا کنون در حال آموزش دیدن و آموزش دادن می باشم که این دلیل دومی است که سعی کردم همیشه در این صنعت پرسرعت به روز باشم.

هر فعالیتی که شما در دنیای اینترنت برای معرفی محصولاتتان با توجه به شناخت مخاطبان، با کمک رسانه های پربازده خودتان انجام دهید بازاریابی اینترنتی گفته می شود. در این سایت سعی دارم تا با آموزش بازاریابی اینترنتی با کمک هوشمندی بستری را آماده کنم تا بتوانم تمام تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهم. در این سایت بر پایه چهار اصل بازاریابی اینترنتی به شرح زیر خواهیم پرداخت:

علی کشاورز، مدرس دیجیتال مارکتینگ

مشاوره بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ

در مشاوره بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ، علاوه بر آموزش ایمیل مارکتینگ و استراتژی های آن، با چگونگی ساخت کمپین های آن هم آشنا خواهید شد. همچنین میتوانید با تغییرات مهم در روش های بازاریابی ایمیلی در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید. بعد از جلسات مشاوره می توانید از پشتیبانی یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه استفاده کنید.

آموزش بازاریابی اینترنتی با ایمیل مارکتینگ

مشاوره بازاریابی اینترنتی با وب سایت

افزایش فروش از طریق وب سایت

در این نوع مشاوره، افزایش فروش با وب سایت از طریق آموزش های عملی در زمینه های سئو، ایجاد ترافیک موثر، تولید محتوا و… انجام میگیرد. این مشاوره دارای پشتیبانی یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه می باشد.

اینفوگرافی بازاریابی اینترنتی

مشاوره بازاریابی اینترنتی با شبکه های اجتماعی

افزایش فروش با شبکه های اجتماعی

قوی ترین روش بازاریابی روز دنیا و کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی است که با کمترین هزینه انجام میگیرد. با استفاده از این مشاوره به راحتی می توانید افزایش فروش را با هزینه کم و پشتیبانی یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه تجربه کنید.

مشاوره بازاریابی اینترنتی با موبایل

در این مشاوره انواع ترفندهای بازاریابی با موبایل را خواهید آموخت و می توانید از پشتیبانی یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه استفاده کنید. آموزش سخت اپلیکیشن موبایل بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

آموزش بازاریابی با موبایل

مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی

لوگوی برخی از دوستانی که تا به امروز افتخار همکاری با آنها را در زمینه بازاریابی اینترنتی داشتم.