منو
  • 340 70 440 021
منو
منو
منو

زندگی نامه مریسا مایر

زندگی نامه مریسا مایر

لطفا اگر این پست برای شما جالب بود این پست را انتشار بدهید.

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در email

زندگی نامه مریسا مایر : مریسا مایر مدیر تجاری و مدیرعامل یاهو است. او در قدیم برای زمان طولانی از رئیسان و مدیر عامل گوگل بوده است. و در زمان های طولانی در طرح های گوناگون”گوگل” مسئولیت داشته. و اولین مهندس زنی است که به استخدام گوگل درآمد.مریسا مایر مدرک لیسانس سیستم‌های پنهان و فوق لیسانس علم کامپیوتر را که هر در دوره هوش مصنوعی بود از کالج استنفورد آمریکا کسبت کرد. مدیر عامل یاهو یک هوادار دو اتیشه سبک مد مشهور است. مریسا مایر که در نخستین مدت های کار به عنوان مدیر عامل گوگل با لری پیج، جزو سازندگان اصلی گوگل بودند. او به تکنیک های خاطا در گفتگوی با نشریه ها هم مشهور است. زندگی نامه مریسا مایر

او جزو کارکنان اساسی کار گوگل نیز بود که به علاقه مندان گوگل اختیار میداد به تمام خدمات گوگلی که بکارگیری می‌کند، به راحتی در درسترس انها باشد. وی در گسترش گوگل مپ و جی میل هم بسیار موثر بود.سازمان فناوری ایلینوی در ۲۰۰۹، دکترای افتخاری خود را به خاطر کارهای این شخص به عنوان مدیر عامل گوگل در رشته کاری جستجو به او داد.

در تاریه ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۲ به عنوان مدیر هیئت‌ امنا یاهو گزینش شد. مریسا مایر که در سال ۲۰۰۹ با زکری بوگ، یک مهندس مشهور آمریکایی وصلت کرد، در حالی برای مدیر عامل یاهو گزینش شد که بچه خودش را در شکم می پروراند.

مریسا مایر تئوری من همچنین جملاتی است که عرض می کنم: اگر کمپانی در فشار باشد از طرفداران یا علاقه مندان خودش سوال کند که باید چه محصول یا خدمتی ارائه دهد، به این معنا است که تا حالا اینده خود را مشخص نکرده. برداشت این نیست که به نیازهای علاقه مندان مهم نیست . درحالی که این ما هستیم که باید بدانیم چه کالایی یا خدماتی برای کاربران باید باشه تا علاقه مندان را خوشحال کند.برای ادمی فعالیت کنید که به شما اعتقاد دارد؛ چونکه وقتی که به شما اعتقاد دارد، روی شما وقت می گذارد.

سخنان مشهور مریسا مایر در باب کسب‌وکار

  • من هرگز به کلیشه وارد نمی‌شوم و هرگز دست به تقلید نمی‌زنم.
  • همیشه چیزی بود که برای آن آماده نبودم. فکر می‌کنم همین باعث پیشرفت آدمی می‌شود. فکر می‌کنید از عهده‌ی چیزی برنمی‌آیید؛ ولی خودتان را از آن لحظات عبور می‌دهید و به موفقیت می‌رسید.
  • ما باور داریم اگر بر کاربران متمرکز شویم، موفقیت و پول به دنبال آن به دست می‌آید. در یک کسب‌وکار مجازی، شما زمانی موفق می‌شوید که به نیازهای مردم توجه کنید؛ آنچه مردم می‌خواهند و دوست دارند. همین مردم کار تبلیغ برای سایت شما را انجام می‌دهند.
  • من متوجه شده‌ام همه‌ی زمان‌هایی که از تصمیم‌گیری‌های خودم راضی بوده‌ام، دو روال وجود داشته است؛ یکی اینکه اطرافم از انسان‌های باهوشی پر بوده که باعث شده‌اند به ایده‌های جدیدی فکر کنم یا اینکه کاری بوده است که برایش آماده نبوده‌ام و مجبور شده‌ام دانشم را اضافه کنم و چیزی یاد بگیرم.
  • تئوری من این است: اگر شرکتی مجبور باشد از مصرف‌کنندگان یا کاربران بپرسد که باید چه چیزی تولید کند، یعنی هنوز هدف خود را تشخیص نداده است. منظور این نیست که به نیازهای کاربران بی‌توجهیم. بلکه این ما هستیم که باید بدانیم چه چیزی مورد نیاز است تا کاربران را خشنود کند.
  • برای کسی کار کنید که شما را باور دارد؛ زیرا زمانی که به شما ایمان داشته باشند، روی شما سرمایه‌گذاری می‌کنند.
  • در تکنولوژی و تجارت، مهم‌ترین اصل مردم هستند. اینکه بهترین افراد را پیدا کنید، آن‌ها را آموزش دهید، یک محیط خلاق بیافرینید و باهم راهی به‌سوی ایده‌های جدید پیدا کنید.
  • مدیریت محصول، تلفیقی واقعی از فن‌آوری (کاری که مهندسان انجام می‌دهند) و تجارت (کاری که مدیران اجرایی انجام می‌دهند) است.
  • برای هر استخدامی که در ذهن داشتم، دقیقاً همان فردی را که می‌خواستم پیدا کردم. به همین علت توانستم تیم بی‌نظیری کنار خود داشته باشم.

از جدیدترین مقالات ما با خبر شوید.

من هم مثل شما از ایمیل های هرزنامه خوشم نمیاد، خیالتون راحت فقط ایمیل های مرتبط برای شما ارسال خواهد شد

مطالب مرتبط

منتظر دیدگاه های مثبتتون هستم :-)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حذف فالوور های فیک و غیرفعال
وبلاگ
کیمیا رسولی

حذف فالوور های فیک و غیرفعال

حذف فالوور های فیک و غیرفعال : این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب‌وکار های تازه و شناساندن

چگونه یک حساب اینستاگرام بسازیم؟
وبلاگ
کیمیا رسولی

چگونه یک حساب اینستاگرام بسازیم؟

چگونه یک حساب اینستاگرام بسازیم؟ برای ساخت اکانت اینستاگرام شما می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن این شبکه اجتماعی

اینستاگرام چیست؟
وبلاگ
کیمیا رسولی

اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام (Instagram) شبکه‌ای اجتماعی بر پایۀ ارسال عکس و ویدئوست؛ یعنی برای پست‌کردن مطلب در اینستاگرام، حتماً باید

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟
وبلاگ
کیمیا رسولی

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟ تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز یک سیستم تبلیغاتی موفق برای افزایش بازدید وب سایت و