الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیه؟

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

لطفا اگر این پست برای شما جالب بود این پست را انتشار بدید

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در twitter
اشتراگ گذاری در email

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟کم کم گوگل به این نتیجه رسید که بهتر است به معنای کلمات و ارتباط آن‌ها با هم توجه عمیق‌تری نشان بدهد. چرا؟ چون گاهی تولیدکنندگان محتوا برای قرار گرفتن در نتایج اولیه گوگل مجبور بودند به شکل مکرر از کلمات کلیدی خاصی استفاده کنند. با این کار کیفیت مطالب پایین می‌آمد و سایت‌هایی که محتوای عالی تولید می‌کردند، نمی‌توانستند خوب دیده شوند.

نکات تاثیر گذار بر عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار

برای اینکه بتوانید با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل وب سایت خود را جهانی کنید و رضایت الگوریتم مرغ مگس خوار را جلب کنید نکات زیرا را در وب سایت خود رعایت کنید.

-بهینه کردن تمام کلمات کلیدی که در مطالب خود به کار می برید
-بهینه سازی انکر تکست‌ ها هم فراموش نشود
-تعداد کارکترهایی که در مقاله های خود استفاده می کنید
-مقاله‌هایی با تعداد کاراکترهای متنوع تولید کنید
-محتوای تصویری را چاشنی پست‌ هایتان کنید
-از کدهای نشانه‌گذاری Schema استفاده کنید

هدف اصلی گوگل از ارائه الگوریتم‌های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن مقابله با اسپم بود،در گوگل پاندا تمرکز اصلی مقابله با کپی کاری در جهت تولید محتوای باکیفیت است.و در گوگل پنگوئن تمرکز اصلی مقابله با روش‌های کلاه سیاه است.الگوریتم مرغ مگس‌خوار گوگل که اخیر ارائه داده است بر خلاف الگوریتم‌های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن فرآیندی برای مقابله با اسپم نیست بلکه اساس کار این الگوریتم تجزیه و تحلیل عباراتی است که کاربر برای جستجو وارد کرده‌اند است.در واقع با دقت و سرعت بیشتری اطلاعات باکیفیت تری به کاربران می‌دهد.

من عبارت “سن محمد صلاح” را در گوگل جستجو کرده‌ام. همانطور که می‌بینید گوگل به سرعت و در همان بالای صفحه، نتیجۀ دقیق (۲۶ years) را به من نشان داده است. علاوه بر این، اطلاعاتی را هم در سمت راست تصویر و پایین صفحه مشاهده می‌کنید که عبارتند از بیوگرافی کوتاه، اطلاعاتی در مورد خانواده، عملکرد او در جام جهانی، افتخارات و جوایز. این اطلاعات برای آن است که شاید من فقط دنبال سن نباشم و بخواهم اطلاعات دیگری هم دستگیرم شود. می‌بینید؟ گوگل فکر همه چیز را کرده!

از جدیدترین مقالات ما با خبر شوید.

من هم مثل شما از ایمیل های هرزنامه خوشم نمیاد، خیالتون راحت فقط ایمیل های مرتبط برای شما ارسال خواهد شد

مطالب مرتبط

دسته‌بندی نشده

الگوریتم های گوگل وتاثییر در سئو

الگوریتم های مهم گوگل وتاثییر در سئو گوگل در سال های اخیر الگوریتم های گوناگونی را بر روی موتور جست و جو خود به کار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *