شرکت طراحی سایت زفره مدیا

معرفی شرکت های طراحی سایت
چکیده این مطلب :
  • ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ۱ دیدگاه
  • 143 بازدید

شرکت طراحی سایت زفره مدیا که یکی از گزینه های من برای مشاور طراحی سایت می باشد، یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی وب سایت می باشد. یکی از مزیت های این شرکت خلاقیت در طراحی سایت های خاص می باشد که اگر به دنبال وب سایت یونیک و متفاوت می گردید شرکت طراحی سایت […]

شرکت طراحی سایت زفره مدیا که یکی از گزینه های من برای مشاور طراحی سایت می باشد، یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی وب سایت می باشد. یکی از مزیت های این شرکت خلاقیت در طراحی سایت های خاص می باشد که اگر به دنبال وب سایت یونیک و متفاوت می گردید شرکت طراحی سایت زفره مدیا می تواند یکی از گزینه های مناسب شما باشد که البته بهای آن هم باید بپردازید که کمی برای عموم جامعه قابل پرداخت نیست.

معرفی شرکت طراحی سایت زفره مدیا از زبان خودش:

شرکت طراحی وب سایت زفره مدیا بر اساس نیاز بازار طراحی سایت ، محصولات بسیار کاربردی ( طراحی وب سایت ) و پیشرفته ای را تولید کرده است، محصولات فوق با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های طراحی وب برنامه نویسی و اجرا شده است. این بدان معناست که طراحی سایت، همراه با نرم افزارهای زفره مدیا مکمل بسیار قدرتمندی برای ایجاد یک وب سایت خواهد بود. طراحی وب سایت در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است و این تغییرات باعث شده است که زفره مدیا محصولات خود را در زمان بندی های مختلف بروزرسانی کند، همچنین امنیت در سایت بسیار مهم می باشد که این مطلب نیز در محصولات زفره مدیا گنجانده شده است.

این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد:  شرکت طراحی سایت گو وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

یک نظر

  • با سلام و احترام خدمت شما و همه دوستان من سال 95 به شکرت زفره مدیا سایتی رو سپردم و از پس اون بر نیومدن تا اینکه بعد از دو سال معطل کردن، کارم رو به شرکت دیگه ای که اینبار با تحقیق فراوان پیدا کرده بودم سپردم و او نها تونستن سایتم رو در عرض یک ماه به بهترین شکل بیارن بالا. بعد از اون من از زفره و مشخصا آقای موحدی مدیر زفره درخواست پولم رو کردم. که از اون به بعد اگر شما اقای موحدی رو پیدا کردید منم کردم. الانم که اینو مینویسم رفتم و از شرکتشون طبق مفاد قراردادم شکایت کردم.
علی کشاورز همراه کسب و کارهای اینترنتی
به این مطلب امتیاز دهید
این محصول را ارزیابی کنید
این مطلب را به اشتراک بگذارید