بهینه سازی تضمینی با محتوا

بهینه سازی تضمینی با محتوا
چکیده این مطلب :
  • ۱۲ دی ۱۳۹۷
  • 4 دیدگاه
  • 877 بازدید

یکی از روشهایی که شرکت های بهینه سازی (شرکت های سئو) به صورت تضمینی سفارش سئو را قبول می کنند، تولید محتوا می باشد. این به دلیل این است که هر چه قدر الگوریتم های گوگل تغییر کند و هوشمند تر شود کسانی که از روش های …

یکی از روشهایی که شرکت های بهینه سازی (شرکت های سئو) به صورت تضمینی سفارش سئو را قبول می کنند، تولید محتوا می باشد. این به دلیل این است که هر چه قدر الگوریتم های گوگل تغییر کند و هوشمند تر شود کسانی که از روش های کلاه سیاه استفاده می کنند به رتبه پایین تر نزول می کنند ولی کسانی که با اصول بهینه سازی، سایت خود را سئو می کنند و همیشه مطالب ناب و معتبر در سایت خود قرار می دهند به رتبه های بالاتر هدایت خواهند شد. طبیعتا این امر باعث می شود شرکت هایی که به صورت بهینه سازی تضمینی وب سایت شما را سئو می کنند با محتوای بکر و عالی همیشه رتبه شما را هم افزایش دهند و هم به صورت تضمینی این کار را انجام دهند.

محتوا پادشاه است
اگر کمی در مورد بهینه سازی با محتوا در سایت جستجو کنید حتما این جمله را زیاد خواهید دید که محتوا پادشاه است. دلیل این هم در پاراگراف بالا اشاره کردم. ولی جدا از داستان بهینه سازی محتوای بکر شما را در بازاریابی محتوا Content Marketing یاری خواهد رساند و این امر باعث خواهد شد هم کاربران شما را به عنوان متخصص در زمینه کاری شما بشناسند و هم گوگل با محتوای ارزشمند، شما را در بهترین حالت جستجو نمایش دهد.

انتخاب عنوان کاربر پسند
عنوان در تعداد نمایش صفحات تاثیر بسیاری می گذارد، یک عنوان عالی انتخاب کاربر را به سمت صفحات شما هدایت می کند. عنوان باید کوتاه و مختصر باشد. عناوین بلند می تواند مردم را گیج و بطور کامل از کلیک کردن روی آن منصرف کند. عنوان یکی از سیگنال های اصلی گوگل برای تعیین عنوان یک صفحه در نتایج جستجو است.توضیحات متا به طور کلی توسط موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرد، برای نشان دادن یک توصیف از سایت شما به کاربران بر خلاف یک عنوان که باید مختصر باشد در نتایج جستجو شرح متای خوب می تواند با دقت خلاصه محتوای یک صفحه باشد. نباید پر از کلمات کلیدی و یا شامل مطالب کل صفحه باشد اگر گوگل فکر کند که توضیحات متا به صفحه شما مرتبط است از آن به عنوان شرح در نتایج خود استفاده می کند.

عکس بهینه سازی تضمینی با محتوا

ختم کلام
مطلبی از دید گوگل عالی می باشد که جدا از اینکه مطلب کپی نباشد کاربران وارد شده به صفحه مورد نظر هم وقت صرف خواندن آن مطلب کنند و حتی یک نکته ظریف هم آن می باشد که مطلبی از دید گوگل خوانده شده است که کاربر برای خواندن آن مطلب را اسکرول کند. پس با توجه به این نکته و رشد روز افزون کاربران موبایل اگر وب سایت شما واکنش گرا یا RESPONSIVE نباشد، کاربران در خواندن مطلب مورد نظر به مشکل خواهند خورد و به احتمال زیاد صفحه مورد نظر را خواهند بست و چه چیزی فاجعه بار تر از این ……

 

 .

دیدگاه خود را بنویسید

4 دیدگاه

علی کشاورز همراه کسب و کارهای اینترنتی
به این مطلب امتیاز دهید
این محصول را ارزیابی کنید
این مطلب را به اشتراک بگذارید