کوچینگ کسب و کارهای اینترنتی چیست؟

کوچینگ کسب و کارهای اینترنتی یک همکاری و مشارکت بین کوچ (علی کشاورز، کوچینگ کسب و کارهای اینترنتی) و مراجعه کننده است؛ که در طی آن، مراجعه کننده با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهد.
برای شخص خود من خیلی پیش آمده بود که برای تغییر و تحول در خود و رسیدن به کسب و کار اینترنتی موفق در یک دوره آموزشی یا سمینار شرکت کرده بودم و بعد از مدتی دوباره به انجام عادت های قبلی برگشته و تغییر و تحولی را که مایل بودم با شرکت در آن دوره یا سمینار بدست می آوردم را، تجربه نکنم! کوچینگ در مورد تغییر و تحول است و کوچ یک شتاب دهنده برای ایجاد تغییر است.برای اینکه تغییر ماندگار باشد، ما به زمان نیاز داریم تا عادت جدید بطور ریشه ای جایگزین شود.حرفه کوچینگ در طول سی سال گذشته در کل جهان، نشان داده که برای مراجعین نتایج مهم و مطلوبی به همراه داشته است.از زمانی که با کوچینگ آشنا شدم، به این آگاهی رسیدم که دوستانی که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنند را به صورتی کوچ کنم که به موفقیت لازم برسند.
با من همراه باشید

بازاریابی با شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای سریع و تقریبا ارزان، با توجه به سایر ابزارها می باشد. در حال حاضر شرکت ها و کسب و کارهایی وجود دارند که تنها بر پایه شبکه های اجتماعی راه اندازی شده اند، ولی نکته مهم اینجاست برای موفقیت باید به تمام ابزارها مجهز باشید.

بازاریابی با ابزارهای ارسال ایمیل

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهایی است که از نظر امکانات و هزینه برای هر کسب و کاری مناسب است. این ابزار یکی از تفاوت هایی که با سایر ابزارهای اطلاع رسانی مثل شبکه های اجتماعی دارد،این است که دیتابیس شما همیشه برای شما می باشد.

بازاریابی محتوا یا کانت مارکتینگ

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها متمرکز شده است. بازاریابی محتوا به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح تعریف و شناخته شده هستند

بازاریابی درونگرا یا جاذبه ای

بازاریابی درونگرا و روش های مختلف مرتبط با آن، بر این اساس بنا شده اند که به جای اینکه فروشنده به دنبال مشتری باشد، مشتری به فروشنده مراجعه نماید و از طریق روش های مختلف مانند سئو، بازاریابی محتوا و… وب سایت شما بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب کند.

بازاریابی چریکی

استفاده از روش های خلاقانه جهت معرفی محصول به مشتری، به گونه ای که توجه او را جلب کند و باعث شود که مشتریان در مورد برند شما صحبت کنند را بازاریابی چریکی می گویند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله بازاریابی چریکی چیست را مطالعه نمایید.

بازاریابی ویروسی

. استفاده از بازاریابی ویروسی و تولید رسانه های اجتماعی به گونه ای که باعث شود افراد مختلف جامعه بیشتر در مورد آن صحبت کنند و رسانه های اجتماعی شما را به اشتراک بگذارند در حال گسترش است و جز روش های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.

مشاور دیجیتال مارکتینگ

برای موفقیت کسب و کار اینترنتی خود باید مراحل زیر اجرا کنید:

 • بوم کسب و کار اینترنتی خود را طراحی کنید
 • وب سایتی مطابق با اصول بازاریابی نوین اینترنتی طراحی کنید
 • وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید
 • ز برای وب سایت خود بازدیدکننده مناسب ایجاد کنید
 • بازدید کننده را به خریدار تبدیل کنید
 • شبکه های اجتماعی خود را اصولی پیاده سازی کنید
 • اطلاعات بازدید کنندگان را از طریق ایمیل مارکتینگ دریافت کنید
 • با توجه به ایمیل های دریافت شده برندینگ خود را تقویت کنید
 • با توجه به تقویت برندینگ خود فروش خود را افزایش دهید
 • تمام بازدید کنندگان خود را تجزیه و تحلیل کنید
 • با توجه به تبلیغات مختلف اینترنتی گل تعریف کنید
 • از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید و این تبلیغات را بهینه کنید
 • از لینک سازی های داخلی و خارجی استفاده کنید
 • از تبلیغات های ویرویسی یا وایرال استفاده کنید
 • و …

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید لطفا، حتما از فرم روبه رو اطلاعات خود را وارد کنید تا کمتر از 24 ساعت بعد از بررسی های لازم پاسخگوی شما باشم.

تهران ، میدان توحید ، بن بست توحید ، پلاک 20

2166563142+

989122495701+

info@alikeshavarz.com

 • 1 + 52 =

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید