باشگاه فروشگاه داری اینترنتی

باشگاه فروشگاه داری اینترنتی چیست؟

این باشگاه برای دوستان طراحی شده که تمایل دارند فروش محصولات و یا خدمات خود را در فضای مجازی افزایش دهند. در این باشگاه مهم نیست که شما فروشگاه اینترنتی دارید و یا می خواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید به دلیل اینکه در این باشگاه  ابزارها و آموزش های راه اندازی فروشگاه اینترنتی به صورت کامل، اعم از قالب فروشگاهی، هاست و دامنه مورد نیاز در این باشگاه موجود می باشد. در این باشگاه از ابتدا فروشگاه مورد نظر را راه اندازی خواهیم کرد و در ادامه به تمام نکاتی خواهیم پرداخت که محصول و خدمات شما را در نهایت به فروش برسانیم.

مهم ترین ویژگی این باشگاه چیست؟

مهم ترین ویژگی این باشگاه، آموزش های پیوسته ای است که به صورت زنجیره وار در باشگاه قرار خواهد گرفت به طور مثال شما برای موفقیت در دنیای اینترنت و فروش محصولات اینترنتی باید از طریق موتورهای جستجو و تبلیغات کاربران را به سایت خود هدایت کنید، ولی اگر کاربران به سایت شما مراجعه کنند و شما ساختاری که برای یک صفحه محصول باید رعایت کنید را انجام نداده باشید تمام هزینه های شما به هدر خواهد رفت.

[box type=”info”]ما در این باشگاه به شما تمام مواردی که برای موفقیت فروشگاه اینترنتی شما نیاز است را آموزش خواهیم داد.[/box]

سرمایه گذاری در این باشگاه به چه صورت است؟

سرمایه گذاری در این باشگاه به صورت ماهانه می باشد، به این صورت که شما با پرداخت ماهانه ۱۹ هزار تومان در ماه از مطالب مفیدی که باشگاه ارائه خواهد شد برای افزایش فروش محصولات خود استفاده خواهد کرد.

[pv-user-payments]

[pv-plans-form]

دیدگاه خود را بنویسید