علی کشاورز | مدرس بازاریابی اینترنتی

alikeshavarzعلی کشاورز | مدرس بازاریابی اینترنتی، حدود سال 1385 که از دانشگاه فارغ تحصیل شدم وارد شرکتی شدم که فروش محصول باکیفیت و البته قیمتی نسبتاً بالارو به عموم در نمایشگاه‌ها و به‌صورت جلسه حضوری در شرکت خودمان و شرکت مشتریان معرفی می‌کردم و به نهایتاً به فروش می‌رساندم. به دلیل قیمت بالای محصول برای عموم مردم، مدیران باهوش شرکت مدنظر از کارشناسان فروش و بازاریابی برای آموزش تیم فروش استفاده کردند و اینجا بود به‌صورت حرفه‌ای با بحث فروش و بازاریابی آشنا شدم. ازآنجایی‌که علاقه زیادی به موضوع بازاریابی پیدا کردم زمان بیشتری برای خواندن کتاب در این زمینه گذاشتم.
با توجه به اینکه رشته دانشگاهی خودم نرم‌افزار بود در سال 1388-1389 با فنّاوری‌های روز شروع کردم به یادگیری طراحی وب‌سایت و متأسفانه به دلیل تسلط بیشتر به‌جای آموزش بازاریابی کار آموزش طراحی سایت رو باقدرت بیشتری شروع کردم و اولین محصول رایگانم رو به نام طراحی وب‌سایت در 19 دقیقه آماده کردم و استقبال خوبی هم شد و توانستم کارگاه‌های یک‌روزه در رابطه با آموزش طراحی سایت برگزار کنم و همچنان در حال دور شدن از هدفم بودم.
خدا رو شکر از سال 1391 با یک تغییر کلی در سایت و تمرکز روی آموزش بازاریابی اینترنتی توانستم به آنچه سال‌ها در آرزوی آن بودم برسم. تا همین لحظه که در حال نوشتن این مطلب هستم، همیشه وقت برای آموزش خود و خواندن مطالب در این حوزه قرار داده‌ام، امیدوارم در این بازار بتوانم سهم بزرگی در صنعت آموزش بازاریابی و به لطف هوشمندی بتوانم مطالب مفید و مؤثر در این سایت قرار دهم.

برخی از فعالیت های علی کشاورز | مدرس بازاریابی اینترنتی

:

o کارگاه بازاریابی اینترنتی با نام موسامارکتینگ
o کارگاه آموزش ایمیل مارکتینگ
o کارگاه افزایش فروش در شبکه های اجتماعی
o کارگاه سه گام تا فتح گوگل
o کارگاه آموزش طراحی وب سایت در یک روز
o دوره دیجیتال مارکتینگ نمادمارکتینگ
o وبینار رازهای تبلیغاتچی ها با بلیبوردهای مجازی

 

مشاور بازاریابی اینترنتی

o شرکت های خصوصی برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتری وفادار
o شرکت های خصوصی برای راه اندازی کمپین ایمیل مارکتینگ
o شرکت های خصوصی برای راه اندازی کمپین شبکه های اجتماعی
o شرکت های خصوصی برای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید